Logo Działamy - Aktywizujemy - Rozwijamy

Projekty i Akcje

Prowadzenie konferencji

Agnieszka Krawiec3www

Agnieszka Krawiec w tym roku będzie moderatorem dyskusji panelowych na Konferencji.

? dziennikarka Radia Lublin, specjalizująca się
w tematach społeczno-kulturalnych. Ma na koncie setki audycji i reportaży radiowych oraz telewizyjnych, promujących pozytywny wizerunek osób z niepełnosprawnością. Od kilku lat radiowo zajmuje się szeroko rozumianą tematyką kobiecą, prezentując sylwetki kobiet sukcesu, pokazując różnorodne kobiece działania i zachęcając do rozwoju. Aktualnie na antenie Radia Lublin prowadzi codzienną audycję ?Druga połowa dnia? oraz magazyn filmowy ?W kinie w Lublinie?. Autorka radiowego cyklu wywiadów oraz bloga http://www.kobiecaekstraklasa.pl./.

Agnieszka Krawiec z wykształcenia jest polonistką i logopedką. Z dziennikarstwem związana od studiów. Zaczynała od współpracy z młodzieżową redakcją radiową, współtworzyła pismo ?Spojrzenia?, a nawet publikowała w tygodniku? ?Niedziela?. Nagrywała felietony dla Telewizji Puls i TVP Lublin, z którą do dziś współpracuje. Była wolontariuszką w lubelskich stowarzyszeniach, koordynatorką wielu przedsięwzięć; prowadziła warsztaty z zakresu praw człowieka jako edukatorka Polskiej Akcji Humanitarnej. Do dziś szczególnie sobie ceni pracę z młodzieżą i prowadzi dla nich szkolenia z zakresu dziennikarstwa i etyki w mediach.

Z Radiem Lublin jest związana od 15 lat. Lubi pracę w studiu, przed mikrofonem, ale jeszcze bardziej sobie ceni rozmowy ze słuchaczami, wywiady, spotkania reporterskie
i poznawanie nowych osób. Mówi dużo ? i szybko. Ale potrafi też słuchać. Uważa, że praca dziennikarki publicystycznej to nie tylko przekazywanie informacji i wiedzy oraz prezentowanie opinii, ale i konkretne działania, często pomocowe, które krok po kroku zmieniają świat na lepszy. 

Za swoją działalność została w roku 2015 nominowana przez Marszałka Województwa Lubelskiego na Ambasadora Aktywności Kobiet.

facebook_page_plugin
2018  Fundacja BezMiar   globbers joomla templates