Logo Działamy - Aktywizujemy - Rozwijamy
03852868
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkie
2005
33096
100072
171498
3852868

2018-08-19 05:27

Global Mentoring Walk

GMW Warszawa

W sobotę, 5 marca 2016 o godz. 11.00, spod Starej Pomarańczarni w Parku Łazienki Królewskie w Warszawie wyruszy wyjątkowy Spacer Mentoringowy. Spacer ten będzie jednym z ponad 70 Spacerów Mentoringowych, odbywających się tego samego dnia w różnych częściach świata. Jego wyjątkowość polega na unikatowej formule wspólnych Mentoringowych Spacerów, osoby dzielącej się swoim doświadczeniem (Mentora/Mistrza) i osoby mentorowanej/pobierającej porady (Mentee/Ucznia).

Pary, jakie będą ze sobą spacerować i rozmawiać tego dnia zostały już ogłoszone na stronie Vital Voices.

foto: Beata Lechowicz

Warszawska, piąta już edycja Spaceru Mentoringowego (Global Mentoring Walk) połączy ponad 100 par mentoringowych 5 marca w Łazienkach Królewskich. W roli Mentora lub Mentorki wcielą się wybitni Liderzy i Liderki oraz Najwyższa Kadra Zarządzająca, reprezentująca świat biznesu, polityki, organizacji społecznych i akademickich. W roli Mentees będą kobiety, które chcą zmieniać świat oraz swoją rzeczywistość na lepszą, dla siebie i innych.  

Mentees powinny mieć co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego, ambicje rozwoju zawodowego i osobistego oraz chęć inspirowania innych do wzmacniania siebie oraz społeczności/networku, w którym działają. Będzie to unikalna okazja dla Mentee do przeprowadzenia rozmowy i posłuchania dobrych porad od Mentora ? osoby z większa wiedza życiową i zawodowa. Panie, zainteresowane udziałem w spacerze w roli Mentee mogą aplikować do programu do dnia 14 lutego, przesyłając formularz wraz z aktualnym CV oraz zdjęciem na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

? Uczniowie Arystotelesa prowadzili z nim dyskusje spacerując po promenadzie nieopodal szkoły, bo wierzyli, że spacerowanie angażuje ciało i ducha, wpływając na kreatywność. Od 2012 roku nasz spacer wpisał się w kalendarz wydarzeń Łazienek, które przez lata służyły wymianie intelektualnej ? mówi dr Daria Mejnartowicz, Flag Bearer Global Mentoring Poland. Przed i po spacerze będzie okazja do poznania, porozmawiania z ciekawymi i inspirującymi osobami. Będzie to wyjątkowo motywacyjne wydarzenie. W tegorocznej edycji, wezmą również udział przedstawiciele 11 największych globalnych korporacji działających w Polsce i będących uczestnikami Programu Mentoringowego Vital Voices Poland, LeadersIn.

W tym roku partnerem głównym wydarzenia jest Avon Polska, a partnerami strategicznymi: Łazienki Królewskie oraz CITY Womans's Network Poland.  
Patron: Sukces Pisany Szminką
Partnerzy Medialni: Magazyn Madame, Perspektywy, BusinessWomen&Life Magazine, Planeta Kobiet
Partnerzy: Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej, Foundation for Strategic Competence Development (FSCD), Akademia Leona Koźmińskiego, Międzynarodowe Stowarzyszenie Ekspertów Komunikacji i Przywództwa (IACL), Kurhaus Publishing, Kinga Pienińska, Fundacja BezMiar, Restauracja Belvedere, Kobiety w Biznesie, MEDEXO PL, www.urodaizdrowie.pl

Od początku Fundacja BezMiar uczestniczymy w GMW w Warszawie.
W tym roku również jako Partner. 

ZACHĘCAMY do udziału!
Jest to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu tak wiele interesujących osób.

facebook_page_plugin
2018  Fundacja BezMiar   globbers joomla templates